Murmurations (1.0.4) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: Tags
mn: Тагууд

en: Country
mn: Улс

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Save
mn: Хадгалах

en: Region
mn: Бүс

en: Keywords
mn: Түлхүүр үг

en: Configure
mn: Тохируулах

en: Mission
mn: Даалгавар

en: Location
mn: Байрлал
