Murmurations (1.0.4) - en to nl translation catalogue (16 entries)

en: Submit
nl: Indienen

en: Tags
nl: Labels

en: Country
nl: Land

en: Settings
nl: Instellingen

en: Save
nl: Opslaan

en: Region
nl: Gebied

en: Keywords
nl: Trefwoorden

en: Configure
nl: Instellen

en: Mission
nl: Missie

en: Location
nl: Locatie

en: General
nl: Algemeen

en: Latitude
nl: Breedtegraad

en: Longitude
nl: Lengtegraad

en: Locality
nl: Plaats

en: Working
nl: Werkend

en: Organisation
nl: Organisatie
