Murmurations (1.0.5) - en to th translation catalogue (10 entries)

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Country
th: ประเทศ

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Save
th: บันทึก

en: Region
th: ตำแหน่ง

en: Keywords
th: คำค้นหา

en: Configure
th: ตั้งค่า

en: Mission
th: เป้าหมาย

en: Location
th: สถานที่ตั้ง

en: General
th: ทั่วไป
