Murmurations (1.0.5) - en to tr translation catalogue (13 entries)

en: Submit
tr: Gönder

en: Tags
tr: Etiketler

en: Country
tr: Ülke

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Save
tr: Kaydet

en: Region
tr: Bölge

en: Keywords
tr: Anahtar kelimeler

en: Configure
tr: Yapılandır

en: Mission
tr: Sitenin Amacı

en: Location
tr: Konum

en: General
tr: Genel

en: Latitude
tr: Enlem

en: Longitude
tr: Boylam
