Murmurations (1.0.6) - en to hy translation catalogue (10 entries)

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Tags
hy: Թեգեր

en: Country
hy: Երկիր

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Region
hy: Տարածաշրջան

en: Keywords
hy: Բանալի բառեր

en: Configure
hy: կարգավորել

en: Location
hy: գտնվելու վայրը

en: General
hy: Ընդհանուր
