Murmurations (1.0.6) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Tags
lv: Birkas

en: Country
lv: Valsts

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Save
lv: Saglabāt

en: Region
lv: Reģions

en: Keywords
lv: Atslēgvārdi

en: Configure
lv: Konfigurēt

en: Mission
lv: Misija

en: Location
lv: Atrašanās vieta

en: General
lv: Galvenie
