Murmurations (1.0.6) - en to ja translation catalogue (14 entries)

en: Submit
ja: 送信

en: Tags
ja: タグ

en: Country
ja: 国

en: Settings
ja: 設定

en: Save
ja: 保存

en: Region
ja: リージョン

en: Keywords
ja: キーワード

en: Configure
ja: 設定

en: Mission
ja: ミッション

en: Location
ja: 場所

en: General
ja: 全般

en: Latitude
ja: 緯度

en: Longitude
ja: 経度

en: Locality
ja: 地域
