Murmurations (1.0.6) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Tags
ne: ट्यागहरू

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Region
ne: क्षेत्र

en: Keywords
ne: शब्दकुञ्जीहरू

en: Configure
ne: कन्फिगर गर्नुहोस्

en: Location
ne: स्थान
