Muser (3.0.0-alpha4) - en to sr translation catalogue (140 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Title
sr: Наслов

en: Body
sr: Главни текст

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Operations
sr: Операције

en: Content
sr: Садржај

en: Username
sr: Корисничко име

en: Email address
sr: Адреса е-поште

en: Type
sr: Tип

en: Author
sr: Аутор

en: List
sr: Листа

en: Cancel
sr: Поништи

en: Language
sr: Језик

en: more
sr: још

en: Email settings
sr: Подешавања Е-поште

en: More
sr: Више

en: Action
sr: Акција

en: Categories
sr: Категорије

en: Advanced options
sr: Напредне опције

en: Edit
sr: Измени

en: Date
sr: Датум

en: Size
sr: Величина

en: Search
sr: Претрага

en: Message
sr: Порука

en: Password
sr: Лозинка

en: Weight
sr: Тежина

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: Preview
sr: Преглед пре слања.

en: Default
sr: Подразумевано

en: Archive
sr: Архива

en: Text
sr: Текст

en: User
sr: Корисник

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: Error
sr: Грешка

en: Created
sr: Направљено

en: Year
sr: Година

en: Page title
sr: Наслов стране

en: Block
sr: Блок

en: Site name
sr: Назив сајта

en: Footer
sr: Подножје

en: Roles
sr: Улоге

en: Filter
sr: Филтрирај

en: Promoted to front page
sr: Постави на насловну страну

en: Thumbnail
sr: Умањени приказ

en: Color
sr: Боја

en: Role
sr: Улога

en: Log in
sr: Пријави се

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
sr: @site је тренутно на одржавању. Ускоро би требало да буде враћен у функцију. Хвала на стрпљењу.

en: Anonymous
sr: Анонимни

en: Sort Criteria
sr: Критеријум сортирања

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: seconds
sr: секунди

en: English
sr: енглески

en: Member for
sr: Члан сте

en: Front page
sr: Насловна страна

en: Languages
sr: Језици

en: Log out
sr: Одјави се

en: Your message has been sent.
sr: Ваша порука је послата.

en: Glossary
sr: Речник

en: Unpublished
sr: Необјабљено

en: Review
sr: Провера података

en: Output format
sr: Излазни формат

en: Anonymous user
sr: Непознати корисник

en: Block description
sr: Опис блока

en: Language code
sr: Кȏд језика

en: Authenticated user
sr: Регистровани корисник

en: Publish content
sr: Објави садржај

en: Contact email
sr: Контакт е-мејл

en: Entity type
sr: Тип ентитета

en: Main navigation
sr: Главна навигација

en: Primary tabs
sr: Примарни табови

en: Secondary tabs
sr: Секундарни табови

en: Frontpage
sr: Насловна страна

en: MIME type
sr: MIME тип

en: Upload date
sr: Датум постављања

en: Who's new
sr: Нови корисници

en: Language name
sr: Назив језика

en: Select language
sr: Изаберите језик

en: Who's online
sr: Ко је онлине?

en: Breadcrumbs
sr: Навигација са путањом

en: Status messages
sr: Статусне поруке

en: Monthly archive
sr: Месечна архива.

en: Main page content
sr: Главни садржај странице

en: Full content
sr: Пун садржај

en: Promote content to front page
sr: Постави садржај на насловну страну

en: Remove content from front page
sr: Уклони садржај са насловне стране

en: An administrator created an account for you at [site:name]
sr: Администратор је креирао налог за Вас на [site:name]

en: Basic page
sr: Основна страна

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
sr: Користи <em>основне странице</em> за статичне садржаје, као што је страница 'О нама'.

en: View mode
sr: Врста приказа

en: Changed date
sr: Датум измене

en: Full HTML
sr: Комплетан HTML

en: Site branding
sr: Лого

en: HTML Date
sr: <em>HTML</em> тип датума

en: HTML Datetime
sr: <em>HTML</em> тип датум/време

en: HTML Month
sr: <em>HTML</em> тип месеца

en: HTML Week
sr: <em>HTML</em> тип седмице

en: HTML Year
sr: <em>HTML</em> тип године

en: HTML Yearless date
sr: <em>HTML</em> тип датума без године

en: Default long date
sr: Подразумевани дуги тип датума

en: Default short date
sr: Подразумевани кратки тип датума

en: User account menu
sr: Мени корисничког налога

en: Cancel the selected user account(s)
sr: Укини налоге изабраних корисника

en: Unblock the selected user(s)
sr: Одблокирај изабране корисникe

en: Basic block
sr: Основни блок

en: Basic HTML
sr: Основни HTML

en: Restricted HTML
sr: Ограничени ХТМЛ

en: [user:display-name],
    
    A request to cancel your account has been made at [site:name].
    
    You may now cancel your account on [site:url-brief] by clicking this link or copying and pasting it into your browser:
    
    [user:cancel-url]
    
    NOTE: The cancellation of your account is not reversible.
    
    This link expires in one day and nothing will happen if it is not used.
    
    --  [site:name] team
sr: [user:display-name],
    
    Захтев за гашенје налога је послат за сајт [site:name].
    
    Сада можете угасити свој налог на овој адреси: [site:url-brief]
    
    [user:cancel-url]
    
    НАПОМЕНА:Једном када угасите свој налог, он је бесповратно обрисан.
    
    Овај линк траје један дан. Уколико се не искористи ништа се неће десити.
    
    --  [site:name] тим.

en: Account cancellation request for [user:display-name] at [site:name]
sr: Поднет је захтев за гашење налога [user:display-name] на сајту [site:name]

en: Replacement login information for [user:display-name] at [site:name]
sr: Креирајте нове лозинке за налог [user:display-name] на сајту [site:name]

en: Account details for [user:display-name] at [site:name]
sr: Детаљи налога [user:display-name] на [site:name]

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (pending admin approval)
sr: Налог за корисничко име [user:display-name] на [site:name] (чека на одобренје)

en: [user:display-name] has applied for an account.
    
    [user:edit-url]
sr: [user:display-name] се пријавио за отваранје налога.
    
    [user:edit-url]

en: [user:display-name],
    
    Your account at [site:name] has been activated.
    
    You may now log in by clicking this link or copying and pasting it into your browser:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    This link can only be used once to log in and will lead you to a page where you can set your password.
    
    After setting your password, you will be able to log in at [site:login-url] in the future using:
    
    username: [user:account-name]
    password: Your password
    
    --  [site:name] team
sr: [user:display-name],
    
    Ваш налог на сајту [site:name] је активан.
    
    Сада се можете пријавити на кликом на линк испод:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    Овај линк се може искористити само једном. Он ће вас одвести до странице где ћете морати унети лозинку за овај сајт.
    
    Након што подесите лозинку, можете се пријавити овде: [site:login-url] користећи следеће податке:
    
    корисничко име: [user:account-name]
    лозинка: Лозинка коју сте поставили на горњем линку
    
    --  [site:name] тим.

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (approved)
sr: Детаљи налога [user:display-name] на [site:name] (одобрен)

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (blocked)
sr: Налог [user:display-name] на [site:name] (је блокиран)

en: [user:display-name],
    
    Your account on [site:name] has been canceled.
    
    --  [site:name] team
sr: [user:display-name],
    
    Vaš nalog na sajtu [site:name] je obrisan.
    
    --  [site:name] tim.

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (canceled)
sr: Налог за  [user:display-name] на [site:name] (је обрисан)

en: [user:display-name],
    
    A request to reset the password for your account has been made at [site:name].
    
    You may now log in by clicking this link or copying and pasting it into your browser:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    This link can only be used once to log in and will lead you to a page where you can set your password. It expires after one day and nothing will happen if it's not used.
    
    --  [site:name] team
sr: [user:display-name],
    
    Поднели сте захтев за промену лозинке на сајту: [site:name].
    
    Можете се пријавити кликом на линк испод или ако исти копирате у бровсер:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    Овај линк се може искористити само једном. Он ће вас одвести на страницу где ћете моћи изменити лозинку. Он ће истећи за 1 дан и ништа се неће десити ако га не искористите
    
    --  [site:name] tim.

en: [user:display-name],
    
    A site administrator at [site:name] has created an account for you. You may now log in by clicking this link or copying and pasting it into your browser:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    This link can only be used once to log in and will lead you to a page where you can set your password.
    
    After setting your password, you will be able to log in at [site:login-url] in the future using:
    
    username: [user:name]
    password: Your password
    
    --  [site:name] team
sr: [user:display-name],
    
    Администратор [site:name] је направио налог за вас. Сада се можете пријавити кликом на линк испод:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    Овај линк се може искористити само једном. Он ће вас одвести до странице где ћете морати унети лозинку за овај сајт.
    
    Када подесите лозинку, бићете у могућности да се пријавите на сајту, корисећи исту.
    
    Адреса за пријавлјиванје: [site:login-url]
    
    корисничко име: [user:name]
    лозинка: Лозинка коју сте унели на предходном линку
    
    --  [site:name] тим

en: [user:display-name],
    
    Thank you for registering at [site:name]. You may now log in by clicking this link or copying and pasting it into your browser:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    This link can only be used once to log in and will lead you to a page where you can set your password.
    
    After setting your password, you will be able to log in at [site:login-url] in the future using:
    
    username: [user:name]
    password: Your password
    
    --  [site:name] team
sr: [user:display-name],
    
    Хвала што сте се регистровали на сајт [site:name]. Сада се можете пријавити кликом на линк испод.
    
    [user:one-time-login-url]
    
    Овај линк се може користити само једном и он ће вас одвести на страницу где ћете подесити своју лозинку за приступ овом сајту.
    
    Након што подесите лозинку, можете се пријавити овде: [site:login-url] користећи следеће податке:
    
    корисничко име: [user:name]
    лозинка: Лозинка коју сте поставили на горњем линку
    
    --  [site:name] тим.

en: Find and manage files.
sr: Нађи и управљај датотекама.

en: All content, by month.
sr: Сав садржај, по месецу.

en: Recent content.
sr: Скорашњи садржај

en: All content, by letter.
sr: Сав садржај, по азбуци.

en: Who's online block
sr: Блок "Ко је онлајн?"

en: Find and manage content
sr: Нађи и управљај садржајем

en: Welcome to [site:name]
sr: Добро дошли на [site:name]

en: Name or email contains
sr: Име или E-пошта садрже

en: A list of new users
sr: Листа нових корисника

en: There are currently @total users online.
sr: Тренутно је @total корисника онлине.

en: A list of users that are currently logged in.
sr: Листа корисника који су тренутно улоговани.

en: View or edit the configuration.
sr: Погледајте или уредите подешавања.

en: Add, rearrange or remove filters.
sr: Додај, пресложи или уклони филтере.

en: Sort actions
sr: Акције сортирања

en: Add, rearrange or remove sorting rules.
sr: Додај, пресложи или уклони правила сортирања.

en: [user:display-name],
    
    Your account on [site:name] has been blocked.
    
    --  [site:name] team
sr: [user:display-name],
    
    Ваш налог на сајту [site:name] је блокиран.
    
    --  [site:name] тим
