Muser (3.0.0-alpha5) - en to cs translation catalogue (280 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Title
cs: Nadpis

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Submit
cs: Odeslat

en: Operations
cs: Operace

en: Content
cs: Obsah

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Real name
cs: Skutečné jméno

en: Email address
cs: E-mail

en: Type
cs: Typ

en: Author
cs: Autor

en: List
cs: Seznam

en: Actions
cs: Akce

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Language
cs: Jazyk

en: more
cs: více

en: Email settings
cs: Nastavení e-mailu

en: Administration
cs: Administrace

en: More
cs: Více

en: Action
cs: Akce

en: Tags
cs: Štítky

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Project
cs: Projekt

en: Categories
cs: Kategorie

en: view
cs: zobrazit

en: Advanced options
cs: Pokročilé volby

en: Edit
cs: Upravit

en: Date
cs: Datum

en: Size
cs: Velikost

en: Search
cs: Hledat

en: Message
cs: Zpráva

en: No log messages available.
cs: Nejsou k dispozici žádné zprávy v logu.

en: Password
cs: Heslo

en: Image
cs: Obrázek

en: Center
cs: Na střed

en: Category
cs: Kategorie

en: Settings
cs: Nastavení

en: Feed
cs: Zdroj

en: Name
cs: Jméno

en: Go to previous page
cs: Přejít na předchozí stranu

en: Go to next page
cs: Přejít na další stranu

en: Taxonomy term
cs: Termín taxonomie

en: Preview
cs: Náhled

en: True
cs: Pravda (True)

en: Default
cs: Výchozí

en: Top
cs: Nahoru

en: Archive
cs: Archiv

en: Icon
cs: Ikona

en: Filename
cs: Název souboru

en: Teaser
cs: Úvodník

en: Updated
cs: Aktualizováno

en: Timestamp
cs: Časové razítko

en: Attachment
cs: Příloha

en: User
cs: Uživatel

en: Content type
cs: Typ obsahu

en: Continue
cs: Pokračovat

en: Email
cs: E-mail

en: Files
cs: Soubory

en: User ID
cs: ID uživatele

en: Error
cs: Chyba

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Node
cs: Uzly

en: All
cs: Vše

en: Active
cs: Aktivní

en: Submitted
cs: Odesláno

en: Year
cs: Rok

en: Block
cs: Blok

en: Page
cs: Stránka

en: Bottom
cs: Dole

en: Taxonomy terms
cs: Termíny taxonomie

en: Breadcrumb
cs: Drobečková navigace

en: Site name
cs: Název webu

en: Never
cs: Nikdy

en: Footer
cs: Patička

en: Recipients
cs: Příjemci

en: To
cs: Komu

en: From
cs: Od

en: Custom
cs: Vlastní

en: Roles
cs: Role

en: Published
cs: Zveřejněno

en: Filter
cs: Filtr

en: Vocabulary
cs: Slovník

en: Last access
cs: Poslední přístup

en: Severity
cs: Vážnost

en: Fields
cs: Pole

en: Warning
cs: Varování

en: Last update
cs: Poslední obnova

en: Thumbnail
cs: Náhled

en: Media
cs: Média

en: Plain text
cs: Prostý text

en: Current
cs: Aktuální

en: Desc
cs: Sestupně

en: Recent posts
cs: Poslední příspěvky

en: Table
cs: Tabulka

en: First name
cs: Jméno

en: Last name
cs: Příjmení

en: Log in
cs: Přihlásit se

en: Add new comment
cs: Přidat komentář

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
cs: Na @site momentálně probíhá údržba. Zakrátko by měl být web opět v provozu. Děkujeme vám za trpělivost.

en: Last
cs: Poslední

en: Anonymous
cs: Anonym

en: Tools
cs: Nástroje

en: Filters
cs: Filtry

en: Sort Criteria
cs: Kritéria řazení

en: Random
cs: Náhodný

en: IP Address
cs: IP adresa

en: Close
cs: Zavřít

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Full
cs: Celé

en: Pending
cs: Čeká na zpracování

en: English
cs: Anglicky

en: Messages
cs: Zprávy

en: Clear
cs: Vymazat

en: ‹ previous
cs: ‹ předchozí

en: next ›
cs: následující ›

en: Member for
cs: Účet existuje již

en: Front page
cs: Titulní stránka

en: Languages
cs: Jazyky

en: First
cs: První

en: author
cs: autor

en: Log out
cs: Odhlásit

en: Your message has been sent.
cs: Vaše zpráva byla odeslána.

en: Hours
cs: Hodin

en: People
cs: Uživatelé

en: Blocked
cs: Zablokován

en: Glossary
cs: Slovník

en: User management
cs: Uživatelé

en: Testing
cs: Testování

en: Documents
cs: Dokumenty

en: @type: deleted %title.
cs: @type: smazáno %title.

en: New
cs: Nové

en: ‹ Previous
cs: ‹ Předchozí

en: Next ›
cs: Následující ›

en: Unpublished
cs: Skryto

en: Review
cs: Revize

en: Tabs
cs: Záložky

en: Output format
cs: Výstupní formát

en: Next page
cs: Následující stránka

en: medium
cs: střední

en: Anonymous user
cs: Anonym

en: Apply
cs: Použít

en: large
cs: velké

en: Go to first page
cs: Přejít na první stranu

en: Go to last page
cs: Přejít na poslední stranu

en: Block description
cs: Popis bloku

en: Used in
cs: Použito v

en: Permission
cs: Oprávnění

en: Grid
cs: Mřížka

en: Global
cs: Globální

en: Language code
cs: Kód jazyka

en: Authenticated user
cs: Přihlášený uživatel

en: Edit profile
cs: Upravit profil

en: « first
cs: « první

en: last »
cs: poslední »

en: Activate
cs: Aktivovat

en: Inactivate
cs: Deaktivovat

en: Active users
cs: Aktivní uživatelé

en: Years
cs: Roky

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
cs: Uživatel se považuje za online po tuto dobu od posledního zobrazení stránky.

en: Offset
cs: Posun

en: Skip to main content
cs: Přejít k hlavnímu obsahu

en: Report
cs: Výkaz

en: Publish content
cs: Zveřejnit obsah

en: and
cs: a

en: Newest first
cs: Nejnovější první

en: Next »
cs: Následující »

en: Block type
cs: Typ bloku

en: Download CSV
cs: Stáhnout CSV

en: Entity type
cs: Typ entity

en: Main navigation
cs: Hlavní navigace

en: Not applicable
cs: Nelze použít

en: No content available.
cs: Žádný obsah není k dispozici.

en: Admin
cs: Administrátor

en: Primary tabs
cs: Hlavní záložky

en: Secondary tabs
cs: Sekundární záložky

en: No files available.
cs: Žádné soubory nejsou k dispozici.

en: User profiles
cs: Profily uživatelů

en: Frontpage
cs: Titulní strana

en: MIME type
cs: Typ MIME

en: Upload date
cs: Datum nahrání

en: Primary
cs: Primární

en: Email:
cs: E-mail_

en: Dashboard
cs: Ovládací panel

en: Not set
cs: Nenastaveno

en: Secondary
cs: Sekundární

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: Compact
cs: Kompaktní

en: Publishing status
cs: Stav zveřejnění

en: Recent blog posts
cs: Nejnovější příspěvky blogu

en: Who's new
cs: Kdo je nový

en: Language name
cs: Název jazyka

en: Delete redirect
cs: Smazat přesměrování

en: Select language
cs: Vybrat jazyk

en: Personal contact form
cs: Osobní kontaktní formulář

en: Who's online
cs: Kdo je online

en: « First
cs: « První

en: Last »
cs: Poslední »

en: Blog title
cs: Název blogu

en: Delete content
cs: Smazat obsah

en: Published status
cs: Status zveřejnění

en: Monthly archive
cs: Měsíční archiv

en: Recent content
cs: Nový obsah

en: Unpublish content
cs: Skrýt obsah

en: Make content sticky
cs: Přilepit obsah nahoru v seznamu

en: Make content unsticky
cs: Zrušit přilepení obsahu

en: Promote content to front page
cs: Zobrazit na titulní stránce

en: Remove content from front page
cs: Odstranit obsah z titulní stránky

en: Save content
cs: Uložit obsah

en: Find and manage content.
cs: Hledat a spravovat obsah.

en: No people available.
cs: Žádní lidé nejsou k dispozici.

en: Find and manage people interacting with your site.
cs: Hledat a administrovat uživatele webu.

en: Basic page
cs: Základní stránka

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
cs: Pro statický obsah typu "O nás" použijte <em>základní stránky</em>.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
cs: Použijte tagy pro seskupení článků podle podobných témat v katergoriích

en: {current} of {total}
cs: {current} z {total}

en: « Prev
cs: « Předchozí

en: Previous page
cs: Předchozí stránka

en: Update URL alias
cs: Aktualizovat URL alias

en: Bulk update
cs: Hromadná aktualizace

en: Recent log messages
cs: Poslední zprávy v logu

en: - Select a value -
cs: -Vybrat hodnotu -

en: View mode
cs: Režim zobrazení

en: Text Formats
cs: Textové formáty

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
cs: Spravovat uživatelské účty, role a oprávnění.

en: Changed date
cs: Datum změny

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Custom blocks
cs: Vlastní bloky

en: Not specified
cs: Nespecifikováno

en: Master
cs: Nadřízené

en: Language direction
cs: Směr textu

en: Full HTML
cs: Plné HTML

en: Original language
cs: Původní jazyk

en: Last page
cs: Poslední stránka

en: Custom block library
cs: Knihovna vlastních bloků

en: Registering module
cs: Probíhá registrace modulu

en: Submitted by @author_name on @date
cs: Napsal uživatel @author_name dne @date

en: Large (480×480)
cs: Velký (480x480)

en: Medium (220×220)
cs: Střední (220x220)

en: Thumbnail (100×100)
cs: Náhled (100x100)

en: User account menu
cs: Menu uživatelského účtu

en: Block the selected user(s)
cs: Zablokovat vybrané uživatele.

en: Cancel the selected user account(s)
cs: Zrušit vybrané uživatelské účty

en: Unblock the selected user(s)
cs: Odblokovat vybrané uživatele

en: Basic block
cs: Základní blok

en: A basic block contains a title and a body.
cs: Základní blok obsahuje nadpis a text.

en: Basic HTML
cs: Základní HTML

en: Restricted HTML
cs: Omezené HTML

en: Links related to the active user account
cs: Odkazy týkající se aktivního uživatelského účtu

en: Administrative task links
cs: Odkazy pro administrativní úkoly

en: Site information links
cs: Odkazy na informace o webu

en: Site section links
cs: Odkazy na hlavní sekce webu

en: User tool links, often added by modules
cs: Odkazy na uživatelské nástroje, často přidané prostřednictvím modulů

en: Find and manage custom blocks.
cs: Hledat a spravovat vlastní bloky.

en: Find and manage files.
cs: Vyhledat a spravovat soubory.

en: All content, by month.
cs: Veškerý obsah, dle měsíce.

en: Recent content.
cs: Poslední obsah.

en: Content belonging to a certain taxonomy term.
cs: Obsah přiřazený k určitému termínu taxonomie.

en: Shows a list of the newest user accounts on the site.
cs: Zobrazuje seznam nejnovějších uživatelských účtů na webu.

en: Who's online block
cs: Blok "Kdo je přihlášen"

en: Shows the user names of the most recently active users, and the total number of active users.
cs: Zobrazuje uživatelská jména naposled aktivních uživatelů a celkový počet aktivních uživatelů.

en: Files overview
cs: Přehled souborů

en: File usage information for {{ arguments.fid }}
cs: Informace o použití souboru pro {{arguments.fid}}

en: Continuing on
cs: Pokračování na

en: Set a language as default
cs: Nastavit jazyk jako výchozí

en: Find and manage content
cs: Najít a spravovat obsah

en: Welcome to [site:name]
cs: Vítejte na webu [site:name]

en: Name or email contains
cs: Jméno nebo email obsahuje

en: A list of new users
cs: Seznam nových uživatelů

en: There are currently @total users online.
cs: Počet právě přihlášených uživatelů: @total

en: Filter actions
cs: Filtrovat akce

en: Add, rearrange or remove filters.
cs: Přidat, uspořádat nebo odstranit filtry.

en: Sort actions
cs: Seřadit akce

en: Add, rearrange or remove sorting rules.
cs: Přidat, uspořádat nebo odstranit pravidla řazení.

en: Delete media
cs: Smazat média

en: Publish media
cs: Zveřejnit média

en: Unpublish media
cs: Skrýt média

en: No front page content has been created yet.<br/>Follow the <a target="_blank" href="https://www.drupal.org/docs/user_guide/en/index.html">User Guide</a> to start building your site.
cs: Pro hlavní stranu zatím neexistuje žádný obsah. Instrukce pro přidání obsahu najdete v <a target="_blank" href="https://www.drupal.org/docs/user_guide/en/index.html">uživatelské příručce</a>.
