Muser (3.0.0-alpha7) - en to bg translation catalogue (149 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Title
bg: Заглавие

en: Body
bg: Съдържание

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Submit
bg: Запис

en: Operations
bg: Действия

en: Content
bg: Съдържание

en: Username
bg: Потребителско име

en: Real name
bg: Име

en: Email address
bg: Имейл адрес

en: Type
bg: Тип

en: Author
bg: Автор

en: List
bg: Списък

en: Actions
bg: Действия

en: Cancel
bg: Отмени

en: Language
bg: Език

en: more
bg: още

en: Administration
bg: Администриране

en: More
bg: още...

en: Action
bg: Действие

en: Last updated
bg: Последно обновяване

en: On
bg: Включи

en: Tags
bg: Таг

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Categories
bg: Категории

en: view
bg: преглед

en: Advanced options
bg: Разширени опции

en: Edit
bg: Редактирай

en: Date
bg: Дата

en: Size
bg: Размер

en: Search
bg: Търси

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Message
bg: Съобщение

en: No log messages available.
bg: Няма лог. съобщения

en: Password
bg: Парола

en: Weight
bg: Тегло

en: Image
bg: Снимка

en: Category
bg: Категория

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: Go to previous page
bg: Към предишната страница

en: Go to next page
bg: Към следващата страница

en: Taxonomy term
bg: Термин на таксономията

en: Label
bg: Заглавие

en: Preview
bg: Предварителен преглед

en: Help
bg: Справка

en: Default
bg: По подразбиране

en: Filename
bg: Име на файла

en: Teaser
bg: Резюме

en: Updated
bg: Обновено

en: Text
bg: Текст

en: Timestamp
bg: Време

en: Attachment
bg: Прикачен файл

en: User
bg: Потребител

en: Content type
bg: Тип на съдържанието

en: Continue
bg: Продължи

en: Email
bg: Е-поща

en: User ID
bg: ID на Потребителя

en: Created
bg: Създадено

en: Node
bg: Материал

en: All
bg: Всички

en: Active
bg: Активен

en: Year
bg: Година

en: Page title
bg: Заглавие на страница

en: Block
bg: Блокирай

en: Page
bg: Страница

en: Taxonomy terms
bg: Термин на таксономията

en: Logo
bg: Лого

en: Site name
bg: Име на сайта

en: Off
bg: Изключи

en: Never
bg: Никога

en: Footer
bg: Под черта

en: Recipients
bg: Получатели

en: To
bg: До

en: From
bg: От

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Roles
bg: Роли

en: Published
bg: Публикувано

en: Filter
bg: Филтър

en: Promoted to front page
bg: Публикувано на първа страница

en: Sticky at top of lists
bg: Фиксиран най-отгоре

en: Vocabulary
bg: Речник

en: Last access
bg: Последен достъп

en: Message text
bg: Текст на съобщението

en: Severity
bg: Строгост

en: Watchdog
bg: Цербер

en: Last update
bg: Последна промяна

en: Thumbnail
bg: Умалена

en: Media
bg: Медия

en: Plain text
bg: Обикновен текст

en: Recent posts
bg: Последни публикации

en: Table
bg: Таблица

en: Color
bg: Цвят

en: Appearance
bg: Теми

en: Role
bg: Роля

en: Log in
bg: Вход

en: Blog
bg: Блог

en: Add new comment
bg: Коментар

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
bg: @site в момента е в техническа профилактика. Ще бъде достъпен в най-скоро време. Благодарим ви за търпението.

en: Anonymous
bg: Анонимен

en: Pending
bg: В изчакване

en: English
bg: Английски

en: Messages
bg: Съобщения

en: Clear
bg: Изчисти

en: ‹ previous
bg: ‹ предишна

en: next ›
bg: следваща ›

en: Member for
bg: Член от

en: Accepted
bg: Приети

en: Log out
bg: Излез

en: Your message has been sent.
bg: Вашето съобщение беше изпратено.

en: Hours
bg: Часове

en: People
bg: Потребители

en: Blocked
bg: Блокиран

en: User management
bg: Управление на потребителите

en: @type: deleted %title.
bg: @type: изтрит %title.

en: Anonymous user
bg: Анонимен

en: Apply
bg: Търси

en: Go to first page
bg: Към първата страница

en: Go to last page
bg: Към последната страница

en: Block description
bg: Описание на блока

en: Blocks
bg: Блокове

en: « first
bg: « първа

en: last »
bg: последна »

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
bg: Колко минути потребителят трябва да бъде смятан за онлайн, след като е напуснал сайта.

en: Skip to main content
bg: Премини към основното съдържание

en: Publish content
bg: Публикувай съдържание

en: and
bg: и

en: User account
bg: Потребителски акаунт

en: Dashboard
bg: Табло

en: Search index
bg: Индекс на търсене

en: Recent blog posts
bg: Последни мнения в блога

en: Who's new
bg: Нови потребители

en: Personal contact form
bg: Лична форма за връзка

en: Who's online
bg: Кой е онлайн

en: Full content
bg: Пълно съдържание

en: Recent content
bg: Последно съдържание

en: Unpublish content
bg: Отмени публикацията на съдържанието

en: Make content sticky
bg: Постави съдържанието в началото на сипсъка

en: Make content unsticky
bg: Отмени  публикуването на съдържанието в началото на сипсъка

en: Promote content to front page
bg: Постави съдържанието на началната страница

en: Remove content from front page
bg: Премахни съдържанието от началната страница

en: Save content
bg: Запази съдържанието

en: Taxonomy term page
bg: Страница на термин от таксономията

en: An administrator created an account for you at [site:name]
bg: Администраторът  на сайта създаде акаунт за Вас в [site:name]

en: Recent log messages
bg: Последни лог записи

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
bg: Управление на потребителските акаунти, роли и права

en: Changed date
bg: Дата на промяна
