Muser (3.0.0-alpha5) - en to gl translation catalogue (234 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Title
gl: Título

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Submit
gl: Enviar

en: Operations
gl: Operacións

en: Content
gl: Contido

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Real name
gl: Nome real

en: Email address
gl: Enderezo de correo electrónico

en: Type
gl: Tipo

en: Author
gl: Autor/a

en: List
gl: Lista

en: Actions
gl: Accións

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Language
gl: Idioma

en: more
gl: máis

en: Email settings
gl: Axustes de correo

en: Administration
gl: Administración

en: More
gl: Máis

en: Action
gl: Acción

en: Tags
gl: Etiquetas

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Categories
gl: Categorías

en: view
gl: vista

en: Advanced options
gl: Opcións avanzadas

en: Edit
gl: Editar

en: Date
gl: Data

en: Size
gl: Tamaño

en: Search
gl: Buscar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Use count
gl: Conta de usos

en: Test
gl: Proba

en: Message
gl: Mensaxe

en: No log messages available.
gl: Non hai mensaxes de rexistro dispoñibles.

en: Password
gl: Contrasinal

en: Image
gl: Imaxe

en: Center
gl: Centrar

en: Category
gl: Categoría

en: Settings
gl: Axustes

en: Feed
gl: Orixe

en: Name
gl: Nome

en: Go to previous page
gl: Ir á páxina anterior

en: Go to next page
gl: Ir á seguinte páxina

en: Taxonomy term
gl: Termo de taxonomía

en: Preview
gl: Vista previa

en: True
gl: Verdadeiro

en: Text Color
gl: Cor do texto

en: Default
gl: Predeterminado

en: Top
gl: Superior

en: Archive
gl: Arquivo

en: Icon
gl: Icona

en: Filename
gl: Nome de ficheiro

en: Teaser
gl: Resumo

en: Updated
gl: Actualizado

en: Timestamp
gl: Marca de tempo

en: Attachment
gl: Anexo

en: User
gl: Usuario/a

en: Content type
gl: Tipo de contido

en: Continue
gl: Continuar

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Files
gl: Ficheiros

en: User ID
gl: ID de usuario/a

en: Error
gl: Erro

en: Created
gl: Creado

en: Node
gl: Nodo

en: All
gl: Todo

en: Active
gl: Activo

en: Submitted
gl: Enviado

en: Year
gl: Ano

en: General information
gl: Información xeral

en: Block
gl: Bloque

en: Page
gl: Páxina

en: Bottom
gl: Botón

en: Taxonomy terms
gl: Termos de taxonomía

en: Breadcrumb
gl: Miga de pan

en: Site name
gl: Nome do sitio

en: Never
gl: Nunca

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Recipients
gl: Destinatarios

en: To
gl: Para

en: From
gl: De

en: Custom
gl: Personalizado

en: Published
gl: Publicado

en: Filter
gl: Filtro

en: Vocabulary
gl: Vocabulario

en: Last access
gl: Último acceso

en: Severity
gl: Gravidade

en: Fields
gl: Campos

en: Watchdog
gl: Vixiante

en: Warning
gl: Alerta

en: Last update
gl: Última actualización

en: Thumbnail
gl: Miniatura

en: Media
gl: Medios

en: Plain text
gl: Texto sen formato

en: Widget
gl: Control

en: Current
gl: Actual

en: Recent posts
gl: Entradas recentes

en: Table
gl: Táboa

en: Role
gl: Rol

en: First name
gl: Nome

en: Last name
gl: Apelidos

en: Log in
gl: Iniciar sesión

en: Blog
gl: Blogue

en: Add new comment
gl: Engadir un novo comentario

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
gl: @site está en mantemento nestes intres. Pronto estaremos de volta. Grazas pola súa paciencia.

en: Anonymous
gl: Anónimo

en: Tools
gl: Ferramentas

en: Filters
gl: Filtros

en: Sort Criteria
gl: Criterio de Ordenación

en: Random
gl: Aleatorio

en: IP Address
gl: Enderezo IP

en: Close
gl: Pechar

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Full
gl: Completo

en: Pending
gl: Pendente

en: English
gl: Inglés

en: Messages
gl: Mensaxes

en: Clear
gl: Limpar

en: ‹ previous
gl: ‹ anterior

en: next ›
gl: seguinte ›

en: Member for
gl: Membro durante

en: Front page
gl: Páxina de inicio

en: Languages
gl: Idiomas

en: First
gl: Primeiro

en: author
gl: autor

en: Log out
gl: Cerrar sesión

en: Your message has been sent.
gl: A súa mensaxe foi enviada.

en: People
gl: Persoas

en: Blocked
gl: Bloqueado

en: User management
gl: Xestión de usuarios/as

en: Testing
gl: Probando

en: Documents
gl: Documentos

en: @type: deleted %title.
gl: @type: eliminado %title.

en: New
gl: Novo

en: ‹ Previous
gl: ‹ Anterior

en: Next ›
gl: Seguinte ›

en: Unpublished
gl: Non publicado

en: Review
gl: Revisión

en: Tabs
gl: Lapelas

en: Output format
gl: Formato de saída

en: Next page
gl: Páxina Seguinte

en: medium
gl: medio

en: Anonymous user
gl: Usuario anónimo

en: Apply
gl: Aplicar

en: small
gl: pequena

en: large
gl: grande

en: Go to first page
gl: Ir á primeira páxina

en: Go to last page
gl: Ir á última páxina

en: Block description
gl: Descrición do bloque

en: Used in
gl: Usado en

en: Permission
gl: Permiso

en: Grid
gl: Grella

en: Language code
gl: Código do idioma

en: Authenticated user
gl: Usuario autenticado

en: Edit profile
gl: Editar perfil

en: « first
gl: « primeira

en: last »
gl: última »

en: Activate
gl: Activar

en: Inactivate
gl: Desactivado

en: Active users
gl: Usuarios/as activos/as

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
gl: Un usuario considérase conectado (online) durante este tempo dende que viron unha páxina do sitio por última vez.

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Skip to main content
gl: Ir o contido principal

en: Report
gl: Informe

en: Publish content
gl: Publicar contido

en: and
gl: e

en: Favorites
gl: Favoritos

en: Newest first
gl: O máis recente primeiro

en: Entity type
gl: Tipo de entidade

en: Main navigation
gl: Navegación principal

en: Not applicable
gl: Non aplicable

en: No content available.
gl: Contido non dispoñible

en: Primary tabs
gl: Lapelas principais

en: Secondary tabs
gl: Lapelas secundarias

en: Frontpage
gl: Páxina principal

en: MIME type
gl: Tipo MIME

en: Upload date
gl: Data de subida

en: Primary
gl: Primario

en: Email:
gl: Correo electrónico:

en: Dashboard
gl: Panel de control

en: Secondary
gl: Secundario

en: Round
gl: Redondear

en: All terms
gl: Todos os termos

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: Compact
gl: Compacto

en: Recent blog posts
gl: Publicacións recentes de blog

en: Who's new
gl: Novos usuarios

en: Language name
gl: Nome do idioma

en: Pagination
gl: Paxinación

en: Select language
gl: Selección de idioma

en: Personal contact form
gl: Formulario de contacto persoal

en: Who's online
gl: Usuarios conectados

en: « First
gl: « Primeira

en: Last »
gl: Última »

en: Blog title
gl: Título do blogue

en: Delete content
gl: Eliminar contido

en: Published status
gl: Estado de publicación

en: Recent content
gl: Contido recente

en: Unpublish content
gl: Despublicar contido

en: Make content sticky
gl: Facer que o contido quede fixo na cabeza das listas

en: Make content unsticky
gl: Facer que o contido non quede fixo na cabeza das listas

en: Promote content to front page
gl: Levar contido a páxina principal

en: Remove content from front page
gl: Quitar contido da páxina principal

en: Save content
gl: Gardar contido

en: Find and manage content.
gl: Encontrar e xestionar contido.

en: No people available.
gl: Non hai persoas dispoñibles.

en: Find and manage people interacting with your site.
gl: Localizar e xestionar qué persoas interactúan co seu sitio web.

en: Basic page
gl: Páxina básica

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
gl: Use as <em>páxinas básicas</em> para o seu contido estático, como a páxina "Quen somos".

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
gl: Use etiquetas para agrupar artigos sobre temas semellantes en categorías.

en: Previous page
gl: Páxina anterior

en: Update URL alias
gl: Actualizar alias da URL

en: Bulk update
gl: Actualización masiva

en: Recent log messages
gl: Mensaxes recentes do rexistro

en: - Select a value -
gl: - Seleccione un valor -

en: View mode
gl: Modo de vista

en: Text Formats
gl: Formatos do texto

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
gl: Xestionar contas de usuarios, roles e permisos.

en: Not specified
gl: Non especificado

en: Full HTML
gl: HTML completo

en: Original language
gl: Idioma orixinal

en: Page @items.current
gl: Páxina @items.current

en: Submitted by @author_name on @date
gl: Enviado por @author_name o @date

en: Large (480×480)
gl: Grande (480x480)

en: Medium (220×220)
gl: Medio (220×220)

en: Thumbnail (100×100)
gl: Miniatura (100x100)

en: Basic HTML
gl: HTML básico

en: Welcome to [site:name]
gl: Benvido a [site:name]

en: Name or email contains
gl: Nome ou correo electrónico contén

en: @diff ago
gl: fai @diff

en: No front page content has been created yet.<br/>Follow the <a target="_blank" href="https://www.drupal.org/docs/user_guide/en/index.html">User Guide</a> to start building your site.
gl: Aínda non se creou ningún contido de páxina de inicio. <br>Siga a <a target="_blank" href="https://www.drupal.org/es/docs/user_guide/es/index.html">Guía do usuario</a> para comezar a construír o seu sitio.
