Mustache Logic-less Templates (2.0.0-beta12) - en to kn translation catalogue (10 entries)

en: Submit
kn: ಸಲ್ಲಿಸಿ

en: Message
kn: ಸಂದೇಶ

en: Count
kn: ಲೆಕ್ಕ

en: Other
kn: ಇತರೆ

en: Template
kn: ಟೆಂಪ್ಲೇಟ್

en: Condition
kn: ಪರಿಸ್ಥಿತಿ

en: Empty
kn: ಖಾಲಿ

en: Synchronization
kn: ಮೇಳೈಕೆ

en: Translation
kn: ಅನುವಾದ

en: Search:
kn: ಶೋಧಿಸು:
