Mustache Logic-less Templates (2.0.0-beta14) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Message
mr: संदेश

en: Maximum
mr: जास्तीतजास्त

en: Condition
mr: अट

en: Minimum
mr: किमान
