Mustache Logic-less Templates (2.0.0-beta15) - en to sv translation catalogue (15 entries)

en: Submit
sv: Skicka

en: Message
sv: Meddelande

en: Average
sv: Genomsnitt

en: Count
sv: Antal

en: Maximum
sv: Största

en: Other
sv: Övriga

en: Template
sv: Mall

en: Condition
sv: Villkor

en: Empty
sv: Töm

en: Testing
sv: Test

en: Translation
sv: Översättning

en: Minimum
sv: Lägsta

en: Uppercase
sv: Versaler

en: Sum
sv: Summa

en: First item
sv: Första posten
