Mustache Logic-less Templates (2.0.0-rc1) - en to da translation catalogue (13 entries)

en: Submit
da: Indsend

en: Message
da: Meddelelse

en: Average
da: Gennemsnit

en: Count
da: Antal

en: Maximum
da: Maksimum

en: Other
da: Anden

en: Template
da: Skabelon

en: Condition
da: Betingelse

en: Empty
da: Tom

en: Testing
da: Test

en: Translation
da: Oversættelse

en: Uppercase
da: Store bogstaver

en: First item
da: Første punkt
