Mustache Logic-less Templates (2.0.0-rc1) - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: Submit
hr: Pošalji

en: Message
hr: Poruka

en: Average
hr: Prosjek

en: Count
hr: Broj

en: Maximum
hr: Maksimum

en: Other
hr: Ostalo

en: Template
hr: Predložak

en: Empty
hr: Prazno

en: Testing
hr: Testiranje

en: Translation
hr: Prijevod

en: First item
hr: Prva stavka
