Mustache Logic-less Templates (2.0.0-rc2) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Submit
bg: Запис

en: Message
bg: Съобщение

en: Average
bg: Рейтинг

en: Count
bg: Брой

en: Other
bg: Други

en: Template
bg: Шаблон

en: Empty
bg: Празно

en: First item
bg: Първи елемент
