Mustache Logic-less Templates (2.0.0-rc3) - en to fr translation catalogue (13 entries)

en: Submit
fr: Soumettre

en: Average
fr: Moyenne

en: Count
fr: Décompte

en: Other
fr: Autre

en: Loop
fr: Boucle

en: Template
fr: Gabarit

en: Empty
fr: Vide

en: Testing
fr: Test

en: Synchronization
fr: Synchronisation

en: Translation
fr: Traduction

en: Uppercase
fr: Majuscule

en: Sum
fr: Somme

en: First item
fr: Premier élément
