Mustache Logic-less Templates (2.0.0-rc4) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Submit
is: Vista

en: Message
is: Skilaboð

en: Average
is: Meðaltal

en: Template
is: Sniðmát

en: Empty
is: Tóm

en: Translation
is: Þýðing

en: Uppercase
is: Hástafa
