Mustache Logic-less Templates (2.1.1) - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Message
sr: Порука

en: Filter
sr: Филтрирај

en: Maximum
sr: Максимално

en: Template
sr: Шаблон

en: Condition
sr: Услов

en: Translation
sr: Превод

en: Minimum
sr: Минимално
