Mustache Logic-less Templates (2.1.2) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Submit
af: Stuur

en: Message
af: Boodskap

en: Filter
af: Filtreer

en: Other
af: Ander

en: First item
af: Eerste item
