Mustache Logic-less Templates (2.2.0) - en to nl translation catalogue (14 entries)

en: Submit
nl: Indienen

en: Message
nl: Bericht

en: Average
nl: Gemiddeld

en: Count
nl: Aantal

en: Other
nl: Andere

en: Loop
nl: Lus

en: Condition
nl: Voorwaarde

en: Empty
nl: Leeg

en: Testing
nl: Tests

en: Synchronization
nl: Synchronisatie

en: Translation
nl: Vertaling

en: Uppercase
nl: Hoofdletter

en: Sum
nl: Som

en: First item
nl: Eerste item
