Mustache Logic-less Templates (2.2.0) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Submit
ug: يوللاش

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: Filter
ug: سۈزۈش

en: Count
ug: قېتىم سانى

en: Other
ug: باشقا

en: Loop
ug: دەۋرىي

en: Template
ug: ئەندىزە

en: Testing
ug: سىناش
