Mustache Logic-less Templates (2.2.1) - en to be translation catalogue (13 entries)

en: Submit
be: Захаваць

en: Message
be: Паведамленне

en: Filter
be: Фільтраваць

en: Count
be: Колькасць

en: Maximum
be: Максімум

en: Other
be: Іншыя

en: Template
be: Шаблон

en: Condition
be: Умова

en: Empty
be: Пусты

en: Testing
be: Тэставанне

en: Translation
be: Пераклад

en: Minimum
be: Мінімум

en: First item
be: Першы элемент
