Mustache Logic-less Templates (2.2.1) - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Message
ka: შეტყობინება

en: Filter
ka: ფილტრი

en: Average
ka: საშუალო

en: Count
ka: რაოდენობა

en: Maximum
ka: მაქსიმუმი

en: Other
ka: სხვა

en: Condition
ka: პირობა

en: Empty
ka: ცარიელი

en: Minimum
ka: მინიმუმი
