Mustache Logic-less Templates (2.2.1) - en to lv translation catalogue (15 entries)

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Message
lv: Ziņojums

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Average
lv: Vidējais

en: Count
lv: Skaits

en: Maximum
lv: Maksimums

en: Other
lv: Citi

en: Loop
lv: Cilpa

en: Condition
lv: Nosacījums

en: Empty
lv: Tukšs

en: Testing
lv: Testēšana

en: Translation
lv: Tulkojums

en: Minimum
lv: Minimums

en: Sum
lv: Summa

en: First item
lv: Pirmais elements
