Mustache Logic-less Templates (2.2.1) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Message
ur: پیغام

en: Filter
ur: فلٹر

en: Maximum
ur: زیادہ سے زیادہ

en: Condition
ur: شرط

en: Minimum
ur: کم از کم
