Mustache Logic-less Templates (2.2.2) - en to vi translation catalogue (17 entries)

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Message
vi: Thông điệp

en: Filter
vi: Lọc

en: Average
vi: Trung bình

en: Count
vi: Số lượng

en: Maximum
vi: Tối đa

en: Other
vi: Khác

en: Loop
vi: Lặp

en: Template
vi: Mẫu

en: Condition
vi: Điều kiện

en: Empty
vi: Trống

en: Testing
vi: Kiểm tra

en: Synchronization
vi: Đồng bộ

en: Translation
vi: Dịch thuật

en: Minimum
vi: Tối thiểu

en: Uppercase
vi: Chữ hoa

en: First item
vi: Phần tử đầu tiên
