Multi Step Login (2.0.0) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Next
bo: འོག་མ

en: Other
bo: གཞན

en: Log in
bo: ནང་འཇུག

en: The username %name has not been activated or is blocked.
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང་%name་དེ་ནུས་ཡོད་བཟོས་མེད་པའམ་བཀག་འགོག་བྱས་འདུག

en: Login attempt failed for %user.
bo: %user་ཡིས་ནང་འཇུག་བྱེད་མ་ཐུབ།
