Multi Step Login (2.0.0) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Next
ca: Següent

en: Other
ca: Altres

en: Log in
ca: Entra

en: The username %name has not been activated or is blocked.
ca: El nom d'usuari %name no ha estat activat o està bloquejat.

en: Login attempt failed for %user.
ca: L'intent d'inici de sessió ha fallat per a %user.

en: Login attempt failed from %ip.
ca: Intent d'inici de sessió erroni des de %ip.

en: Unrecognized username or password. <a href=":password">Forgot your password?</a>
ca: No s'han reconegut el nom d'usuari o la contrasenya. <a href=":password">Heu oblidat la contrasenya?</a>
