Multi Step Login (2.0.0) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Next
el: Επόμενο

en: Other
el: Άλλο

en: Log in
el: Είσοδος

en: The username %name has not been activated or is blocked.
el: Ο λογαριασμός χρήστη %name δεν έχει ενεργοποιηθεί ή έχει αποκλειστεί.

en: Login attempt failed for %user.
el: Απέτυχε η απόπειρα εισόδου για το λογαριασμό %user.
