Multi Step Login (2.0.0) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Next
hr: Sljedeći

en: Other
hr: Ostalo

en: Log in
hr: Prijava

en: The username %name has not been activated or is blocked.
hr: Korisničko ime %name ili nije aktivirano ili je blokirano.

en: Login attempt failed for %user.
hr: Neuspjeo pokušaj prijave od %user.
