Multi Step Login (2.0.0) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Next
kk: Келесі

en: Other
kk: Басқа

en: Log in
kk: Кіру

en: The username %name has not been activated or is blocked.
kk: %name пайдаланушы аты активтелмеген немесе бұғаттаулы

en: Login attempt failed for %user.
kk: %user қолданушы үшін жүйеге кіру сәтсіз аяқталды.
