Multi Step Login (2.0.0) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Next
lt: Kitas

en: Other
lt: Kiti

en: Log in
lt: Prisijungti

en: The username %name has not been activated or is blocked.
lt: Narys %name neaktyvuotas arba blokuojamas

en: Login attempt failed for %user.
lt: Prisijungimas nepavyko - %user.

en: Unrecognized username or password. <a href=":password">Forgot your password?</a>
lt: Neatpažintas vartotojo vardas arba slaptažodis. <a href=":password">Pamiršote slaptažodį?</a>
