Multi Step Login (2.0.0) - en to no translation catalogue (10 entries)

en: Next
no: Neste

en: Other
no: Annet

en: Log in
no: Logg på

en: The username %name has not been activated or is blocked.
no: Brukernavnet %name er blokkert eller ikke aktivert.

en: Login attempt failed for %user.
no: Påloggingsforsøk mislykket for %user.

en: Login attempt failed from %ip.
no: Påloggingsforsøk mislyktes fra %ip.

en: %name is blocked or has not been activated yet.
no: %name er blokkert eller har ikke blitt aktivert enda.

en: Too many failed login attempts from your IP address. This IP address is temporarily blocked. Try again later or <a href=":url">request a new password</a>.
no: Det har vært for mange mislykkede innloggingsforsøk fra din IP-adresse. Denne IP-adressen er midlertidig sperret. Prøv igjen senere eller <a href=":url">be om et nytt passord</a>.

en: There has been more than one failed login attempt for this account. It is temporarily blocked. Try again later or <a href=":url">request a new password</a>. | There have been more than @count failed login attempts for this account. It is temporarily blocked. Try again later or <a href=":url">request a new password</a>.
no[0]: Det har vært mer enn ett mislykket påloggingsforsøk for denne kontoen. Den er midlertidig sperret. Prøv igjen senere eller <a href=":url">be om et nytt passord</a>.
no[1]: Det har vært mer enn @count mislykkede påloggingsforsøk for denne kontoen. Den er midlertidig sperret. Prøv igjen senere eller <a href=":url">be om et nytt passord</a>.

en: Unrecognized username or password. <a href=":password">Forgot your password?</a>
no: Ukjent brukernavn eller passord. <a href=":password">Har du glemt passordet ditt?</a>
