Multi Step Login (2.0.0) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Next
tr: Sonraki

en: Other
tr: Diğer

en: Log in
tr: Giriş yapın

en: The username %name has not been activated or is blocked.
tr: %name kullanıcı adı etkinleştirilmedi veya engellendi.

en: Login attempt failed for %user.
tr: %user için giriş denemesi başarısız.

en: Login attempt failed from %ip.
tr: %ip adresinden oturum açma girişimi başarısız oldu.

en: Too many failed login attempts from your IP address. This IP address is temporarily blocked. Try again later or <a href=":url">request a new password</a>.
tr: IP adresinizden çok sayıda başarısız giriş girişiminde bulunuldu. Bu IP adresi geçici olarak engellendi. Daha sonra tekrar deneyin ya da <a href=":url">yeni bir parola isteyin</a>.

en: Unrecognized username or password. <a href=":password">Forgot your password?</a>
tr: Kullanıcı adı ya da parola tanınmıyor. <a href=":password">Parolanızı mı unuttunuz?</a>
