Multi Step Login (2.1.1-beta1) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Next
be: Наступны

en: Other
be: Іншыя

en: Log in
be: Уваход у сістэму

en: The username %name has not been activated or is blocked.
be: Гэта імя карыстальніка - %name - неактыўнае або заблакаванае.

en: Login attempt failed for %user.
be: Памылка ўваходу ў сістэму для %user.
