Multi Step Login (2.1.1-beta1) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Next
cs: Další

en: Other
cs: Jiné

en: Log in
cs: Přihlásit se

en: The username %name has not been activated or is blocked.
cs: Uživatelské jméno %name není aktivováno nebo je blokované.

en: Login attempt failed for %user.
cs: Neúspěšný pokus o přihlášení %user.

en: Unrecognized username or password. <a href=":password">Forgot your password?</a>
cs: Neznámé uživatelské jméno nebo heslo. <a href=":password">Zapomenuté heslo?</a>
