Multi Step Login (2.1.1-beta1) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Next
cy: Nesaf

en: Other
cy: Arall

en: Log in
cy: Mewngofnodi

en: The username %name has not been activated or is blocked.
cy: Nid yw'r enw defnyddiwr %name wedi ei awdurdodi neu wedi ei flocio.

en: Login attempt failed for %user.
cy: Ymgais mewngofnodi wedi methu i %user.
