Multi Step Login (2.1.1-beta1) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Next
et: Järgmine

en: Other
et: Muu

en: Log in
et: Sisene

en: The username %name has not been activated or is blocked.
et: Kasutajakonto %name ei ole veel aktiveeritud või on blokitud.

en: Login attempt failed for %user.
et: Kasutaja %user sisenemine nurjus.

en: Login attempt failed from %ip.
et: Sisselogimiskatse ebaõnnestus IP-lt %ip.

en: %name is blocked or has not been activated yet.
et: %name on blokeeritud või pole veel aktiveeritud.

en: Too many failed login attempts from your IP address. This IP address is temporarily blocked. Try again later or <a href=":url">request a new password</a>.
et: Sellelt IP aadressilt on tehtud liiga palju ebaõnnestunud sisselogimise katseid. IP aadress on hetkel ajutiselt blokeeritud. Proovi hiljem uuesti või <a href=":url">küsi uus parool</a>.

en: There has been more than one failed login attempt for this account. It is temporarily blocked. Try again later or <a href=":url">request a new password</a>. | There have been more than @count failed login attempts for this account. It is temporarily blocked. Try again later or <a href=":url">request a new password</a>.
et[0]: Selle kontoga on üritatud ebaõnnestunult sisse logida rohkem kui üks kord ning on seetõttu blokeeritud. Proovi hiljem uuesti või <a href=":url">loo uus parool</a>.
et[1]: Selle kontoga on üritatud ebaõnnestunult sisse logida rohkem kui @count korda ning on seetõttu blokeeritud. Proovi hiljem uuesti või <a href=":url">loo uus parool</a>.

en: Unrecognized username or password. <a href=":password">Forgot your password?</a>
et: Tundmatu kasutajanimi või parool. <a href=":password">Unustasid oma parooli?</a>
