Multi Step Login (2.1.1-beta1) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Next
fa: بعدی

en: Other
fa: ساير

en: Log in
fa: ورود

en: The username %name has not been activated or is blocked.
fa: نام کاربری %name فعال نشده یا مسدود شده‌ است.

en: Login attempt failed for %user.
fa: تلاش %user برای ورود با شکست مواجه شد.
