Multi Step Login (2.1.1-beta1) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Next
km: បន្ទាប់

en: Other
km: ផ្សេងៗ

en: Log in
km: ចូល

en: The username %name has not been activated or is blocked.
km: ឈ្មោះ​អ្នក​ប្រើ %name មិន​ត្រូវ​បាន​ធ្វើ​ឲ្យ​សកម្ម ឬ​ត្រូវ​បាន​ទប់ស្កាត់ ។

en: Login attempt failed for %user.
km: ការ​ព្យាយាម​ចូល​សម្រាប់ %user បាន​បរាជ័យ ។
