Multi Step Login (2.1.1-beta1) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Next
ta: அடுத்து

en: Other
ta: மற்றவை

en: Log in
ta: உள்நுழை

en: The username %name has not been activated or is blocked.
ta: அங்கத்துவம் %name இதுவரை செயல்படுத்தப்படவில்லை அல்லது  தடுக்கப்பட்டிருக்கிறது.

en: Login attempt failed for %user.
ta: %user பயனரது உள்நுழைவு முயற்சி தோல்வி.
