Multi Step Login (2.1.1-beta1) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Next
vi: Tiếp

en: Other
vi: Khác

en: Log in
vi: Đăng nhập

en: The username %name has not been activated or is blocked.
vi: Tên đăng nhập %name chưa được kích hoạt hoặc đang bị phong tỏa.

en: Login attempt failed for %user.
vi: Các lần đăng nhập bị thất bại của %user.
