Multi Step Login (8.x-1.1) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Next
bg: Още

en: Other
bg: Други

en: Log in
bg: Вход

en: The username %name has not been activated or is blocked.
bg: Потребителското име %name не е активирано или е блокирано.

en: Login attempt failed for %user.
bg: Неуспешен опит за идентификация на потребителя %user.
