Multi Step Login (8.x-1.1) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Next
eu: Hurrengoa

en: Other
eu: Bestea

en: Log in
eu: Sartu

en: The username %name has not been activated or is blocked.
eu: %name erabiltzailea ez da aktibatua izan edo blokeatuta dago.

en: Login attempt failed for %user.
eu: Konexio-saioak huts egin du %user erabiltzailearentzako.
