Multi Step Login (8.x-1.1) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Next
hi: अगला

en: Other
hi: अन्य

en: Log in
hi: प्रवेश

en: The username %name has not been activated or is blocked.
hi: सदस्यनाम %name सक्रिय नहीं है या बंद किया गया है।

en: Login attempt failed for %user.
hi: सदस्य %user का आने की सूचना देने का प्रयास असफल रहा।
