Multi Step Login (8.x-1.1) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Next
hu: Következő

en: Other
hu: Egyéb

en: Log in
hu: Bejelentkezés

en: The username %name has not been activated or is blocked.
hu: %name felhasználó zárolt, vagy még nincs aktiválva.

en: Login attempt failed for %user.
hu: %user bejelentkezése sikertelen.

en: Login attempt failed from %ip.
hu: %ip IP-címről sikertelen bejelentkezési kísérlet.

en: %name is blocked or has not been activated yet.
hu: %name zárolt vagy még nincs aktiválva.

en: Too many failed login attempts from your IP address. This IP address is temporarily blocked. Try again later or <a href=":url">request a new password</a>.
hu: Az IP-címről túl sok sikertelen belépési kísérlet történt. Átmenetileg erről az IP-címről nem lehet bejelentkezni. Érdemes később újrapróbálkozni vagy <a href=":url">új jelszót lehet kérni</a>.

en: There has been more than one failed login attempt for this account. It is temporarily blocked. Try again later or <a href=":url">request a new password</a>. | There have been more than @count failed login attempts for this account. It is temporarily blocked. Try again later or <a href=":url">request a new password</a>.
hu[0]: Egynél több sikertelen belépési kísérlet történt ebbe a felhasználói fiókba, ezért az ideiglenesen zárolva lett. Érdemes később újrapróbálkozni vagy <a href=":url">új jelszót lehet kérni</a>.
hu[1]: Több, mint @count sikertelen belépési kísérlet történt ebbe a felhasználói fiókba, ezért az ideiglenesen zárolva lett. Érdemes később újrapróbálkozni vagy <a href=":url">új jelszót lehet kérni</a>.

en: Unrecognized username or password. <a href=":password">Forgot your password?</a>
hu: Ismeretlen felhasználó vagy hibás jelszó. <a href=":password">Új jelszó igénylése</a>
