Multi Step Login (8.x-1.1) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Next
nl: Volgende

en: Other
nl: Andere

en: Log in
nl: Inloggen

en: The username %name has not been activated or is blocked.
nl: De gebruikersnaam %name is nog niet geactiveerd of is geblokkeerd.

en: Login attempt failed for %user.
nl: Login mislukt voor %user.

en: Login attempt failed from %ip.
nl: Login mislukt vanaf %ip.

en: %name is blocked or has not been activated yet.
nl: %name is geblokkeerd of nog niet geactiveerd.

en: Too many failed login attempts from your IP address. This IP address is temporarily blocked. Try again later or <a href=":url">request a new password</a>.
nl: Te veel inlogpogingen vanaf dit IP-adres. Dit IP-adres is tijdelijk geblokkeerd. Probeer het opnieuw of <a href=":url">vraag een nieuw wachtwoord aan</a>.

en: There has been more than one failed login attempt for this account. It is temporarily blocked. Try again later or <a href=":url">request a new password</a>. | There have been more than @count failed login attempts for this account. It is temporarily blocked. Try again later or <a href=":url">request a new password</a>.
nl[0]: Er zijn meerdere mislukte pogingen gedaan om in te loggen met dit account. Het account is tijdelijk geblokkeerd. Probeer het later opnieuw of <a href=":url">vraag een nieuw wachtwoord aan</a>.
nl[1]: Er zijn meer dan @count pogingen gedaan om in te loggen met dit account. Het account is tijdelijk geblokkeerd. Probeer het later opnieuw of <a href=":url">vraag een nieuw wachtwoord aan</a>.

en: Unrecognized username or password. <a href=":password">Forgot your password?</a>
nl: Onbekende gebruikersnaam of wachtwoord. <a href=":password">Uw wachtwoord vergeten?</a>
